top of page
Naksnīgais saulgriežu piedzīvojums
Naksnīgais saulgriežu piedzīvojums

pirmd., 06. febr.

|

Vaide - Melnsils

Naksnīgais saulgriežu piedzīvojums

Vaide

Registration is Closed
See other events

Time & Location

2023. g. 06. febr. 15:46 – 16:01

Vaide - Melnsils, Vaide, Kolka parish, LV-3275, Latvia

About the event

Saulrieta pelde, meditācijas aplis un pārgājiens gar jūru.

Pārgājien maršruts Vaide – Melnsils (~15 km), kuru pabeigsim naktī Melnsilā (naktsmītnes sasniegšanas laiks līdz plkst. 3.00, taču iespējamas arī nobīdes no plānotā).

Tikšanās vieta: Vaides autobusa pietura plkst. 21.00, no kurienes tad kopā sākam piedzīvojumu.

Nakšņošana Melnsila kempingā (var doties uzreiz mājās, bet ieteicams tomēr pagulēt pirms mājupceļa).

Pie kempinga ir pieejama ugunskura vieta, kafeijnīca.

Transports:

  • Tikšana ar autobraucējiem Melnsila kempingā plkst. 20:00, atstājam spēkratus autostāvvietā, dodamies ar kājām uz pieturu, plkst. 20:35 braucam ar sabiedrisko transport uz Saunagu.
  • Tie, kam nav savs transports – jautājam un kooperējamies ar citiem vai arī ir iespēja braukt ar autobusu Rīga – Saunags (Izbraukšana no Rīgas autoostas 17:30, 20:35 Melnsilā pievienojās braucienam pārējie dalībnieki).
  • Mājupceļš – ļoti vēlams un ieteicams to darīt pēc izgulēšanās, it sevišķi šoferiem. Tie, kas brauc ar autobusu – nākošajā dienā kursē vairāki autobusi dažādos laikos uz Rīgu, došanās mājup sev vēlamajā laikā.

Nepieciešamais:

  • Ērti apavi, mugursoma, kurā var salikt siltākas drēbes, peldlietas (arī dvieli), ēdieni un dzērieni nakts pārgājienam, lukturītis.
  • Nakšņošana – lai nav jānes viss liekais līdzi, kas paredzēts nakšņošanai un brokastīm, to atstājam automašīnās Melnsila kempingā pirms došanās uz Saunagu. Braucējiem ar autobusu palīdzēšu nokoordinēt ekipējuma piegādi un atstāšanu drošā vietā.

Dalība pārgājienā ar enerģijas apmaiņu (jautāt).

*Papildus izmaksas, kuras nav iekļautas piedzīvojumā:

  • Nakšņošana muciņu mājiņās 40,00-55,00 EUR (2-vietīgi vai 4-vietīgi), par to rezervāciju - var organizēt paši vai varu palīdzēt ar norezervēšanu! Vietas negarantēju, iespēja norezervēt, kamēr pieejamība ir kempingā! (Muciņu mājiņās nav elektrības, apkure, WC un dušas (par atsevišķu samaksu) ir pieejamas kempinga teritorijā).
  • Nakšņošana teltīs 8,00 EUR par teltsvietu + 2,00 EUR/no personas (telts un guļamie piederumi savi).
  • Autostāvvietas cena 2,00 EUR/par 1 auto.
  • Autobusa biļete Melnsils – Saunags 1,40 EUR.
  • Pārtika, dzērieni pēc pašu vēlmēm (pasākums plānots bez grādīgiem dzērieniem).

!Svarīgi – ja gadījumā pārgājiens šobrīd neplānotu/neparedzamu apstākļu dēļ atcelsies, nakšņošanu muciņu mājiņā var izmantot citā datumā, bet iemaksātā rezervācijas nauda (50% no izmaksām), netiek atgriezta, ja tomēr nevēlēsies tur atpūsties (šie ir kempinga nosacījumi). Atcelšanās gadījumā rezervācijas datuma maiņa ir pašu atbildība.

!! Pārgājiens pieaugušajiem, nav paredzēts bērniem.

Ja ir radušies papildus jautājumi vai vēlies pieteikties - raksti ejam@viedastakas.lv, zvani + 371 26312145 vai pievienojies Telegram grupai Telegram: Join Group Chat

Share this event

bottom of page