top of page
Pārgājiens "Izzina savu saikni ar dabas būtnēm"
Pārgājiens "Izzina savu saikni ar dabas būtnēm"

sestd., 18. febr.

|

Tukums Municipality, Latvia

Pārgājiens "Izzina savu saikni ar dabas būtnēm"

Registration is closed
See other events

Time & Location

2023. g. 18. febr. 10:00 – 14:00

Tukums Municipality, Latvia

About the event

Šis Pārgājiens ir kā turpinājums stāstu vakaram Par sevis izziņu un mijiedarbību ar ūdens būtni.

Piedzīvojumu meklējumos, dodoties dabā un aizceļojot līdz dabas spēka vietām un kalnu takām, tās manī pašā atvēra, atklāja un atgādināja par saikni ar ūdens būtni. Šo saikni biju jutusi jau bērnībā, tikai tās nozīmi neizpratu, turklāt gadiem ejot, apaugot ar lomām un pienākumiem, par šo unikālo sajūtu aizmirsu. Ar laiku, dzīves pavērsieni un līkloči lika mainīt ierasto, pierasto un tieši šīs pārmaiņas man lika atcerēties par unikālo saikni ar ūdens būtni, tikai šoreiz dziļāk izprotot un saņemot pavedienus, kāpēc tā ir tāda un ko caur to ir iespēja iemācīties, izzināt tālāk.

Tāpēc šajā pārgājienā aicinu pievienoties ikvienu, kuram ir tuva daba, kuram ir vilkme būt dabā. Ja esi aizrautīgs dabas mīļotājs, iespējams arī Tev ir kādas īpašas attiecības vai saiknes ar dabā mītošajām draudzīgajām būtnēm, kuras būtu priecīgas, ja Tu atcerētos vai atklātu no jauna savu saikni ar tām.

Kas Tevi sagaida?

Dosimies ~ 8 km garā pārgājienā, apmeklējot spēka vietu, kurai ir savs stāsts. Apciemosim ūdens būtnes mājvietu – meža avotus. Izstaigāsim spēka vietas takas, secīgi, tā kā to iesaka ūdens būtne un tur esošo viedo, seno koku vēstījumi. Dalīšos ar to, ko svarīgi ņemt vērā, ejot tieši šajā spēka vietā – nolūka izvirzīšana, kā to darīt, kāpēc tas tik svarīgi, taku secība un kāpēc arī tā ir būtiska. Šis būs pārgājiens ar dziļāku pievienoto vērtību, jo tā laikā izzināsim paši sevi un vienlaicīgi arī dabā esošo dzīvību no dziļāka skatu punkta.

Vienotā komandā ar ūdens būtni, būšu Tev pavadonis šajā pārgājienā. Ūdens būtnei ir viedas zināšanas par dzīvību uz zemas, par cilvēku un ķermeni, par cilvēka un dabas mijiedarbības likumiem. Saikne ar ūdens būtni dod man iespēju sadzirdēt un nolasīt tās stāstus un informāciju, kas var būt ļoti vajadzīga kādam citam.  Tāpēc, ja pēc savas iekšējās būtības esi jautājumu – atbilžu meklētājs, tad šis pārgājiens noteikti ir priekš Tevis!

Aptuvenais kopējais pārgājiena laiks līdz 4 stundām (atkarīgs no dalībnieku skaita). Dalība pārgājienā ar pieteikšanos – raksti ejam@viedastakas.lv vai DM ziņu Instagram kontā, vai izmanto pieteikšanās formu tepat mājaslapā.

Enerģijas apmaiņa par piedalīšanos - 40,- euro.

Tikšanās vieta Tukumā (precīzas norādes tiem, kuri piesakās un piedalās). Nokļūšana turp nav iekļauta dalības maksā.

Share this event

bottom of page