top of page
Kristāldzidro avotu un upīšu taka
Kristāldzidro avotu un upīšu taka

sestd., 27. maijs

|

Cēsis

Kristāldzidro avotu un upīšu taka

Sajūtu piedzīvojums

Pieteikšanās pasākumam ir slēgta!
Apsakti citus pasākumus.

Time & Location

2023. g. 27. maijs 11:00 – 16:00

Cēsis, Atpūtas iela 12, Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101, Latvija

About the event

Aicinu Tevi pievienoties dienai dabā un dienai sev – sajūtu pārgājienā!

Kad: 27.maijā plkst. 11.00.

Tikšanās vieta: Cēsu Svētavots.

Pārgājiena posms no Cēsu Svētavota līdz Zvārtes iezim, Amatas upe (~13 km garš maršruts).

Šoreiz maijā gribās aicināt sanākt kopā sievietes. Jā, tieši tāda atnāca sajūta. Varbūt tāpēc, ka pati sajūtu to cik ļoti šis laiks liek aizdomāties par sievietes patieso būšanu un būtību. Tāpēc gribu aicināt Tevi uz dienu sev. Uz dabā būšanu ar sevi un kopā ar līdzīgi domājošām sievietēm, kuras jūt sevī vēlmi pēc pārmaiņām. Kuras meklē sev sabiedrotās, līdzīgi domājošās.

Došanās dabā, būšana dabā ir mans glābiņš. Tur es dodos ikreiz, kad jūtu, ka ir par daudz, ka ir par traku un tur es aizeju sakārtoties un atjaunot spēkus, savienoties ar mieriņu sevī, lai mieriņš ir kā pamatiņi visam, ko tālāk darīšu un radīšu. Tur es eju ar jautājumiem un no turienes atnāku ar atbildēm. Kā tas notiek – nezinu, bet tas tā strādā!

Ja arī Tu esi meklējumos, kā sevi sakārtot un uzpildīt, tad šis būs arī Tavs piedzīvojums.

Draudzīgo pastaigu iesāksim ar Svētavota apmeklējumu. Tur mēs iepazīsim viena otru, tur mēs paviesosimies, lai dzirdētu stāstu par ūdeni un tā dziedinošo spēku, tur iziesim rituālu un palūgsim ūdenim to padomiņu un palīdzību, kur šobrīd katra meklējam.

Tālāk plūdīsim pa straumei, gar Gaujas upes krastiem, pa avotiem, strautiem un upītēm. Plūdīsim tā kā gribēs, ar sarunām vai bez tām, ar klusumu vai smiekliem, ar pārdomām vai radošām domām. Ar basām kājām vai ar apaviem, ar putnu dziesmām un zaļā, plaukstošā meža smaržām. Darīsim tā kā jutīsim, tā kā gribās pirmatnējai sievietei sevī.  Izsiesim šo upīšu un strautiņu taku tā, kā no sirds gribēsies.

Tā kā pa ceļam sastapsim divus dzidrus dzeramā ūdens avotus, pārgājiena nobeigumā būs iespēja pagaršot un sajust dziļāk dažādu izcelsmes avotu ūdeni. Sajutīsim katru no tiem un to kā tie ietekmē mūsu ķermeni, domas.

Aptuvenais kopējais laiks ar ko jārēķinās iešanai un ūdens prieku baudīšanai līdz 5 stundām. Līdzi jāsarūpē ēdieni, uzkodas, dzērieni pusdienu pauzei pa ceļam un nobeiguma mini piknikam pie Zvārtes ieža (pasākums bez grādīgo dzērienu lietošanas). Līdzi var paņemt arī lielākus ūdens traukus, jo Cēsu Svētavotā būs iespēja tos uzpildīt ar dzeramu avota ūdeni. Papildus nepieciešams arī neliels dvielis pēdu noslaucīšanai (priecēsim pēdiņas ar staigāšanu pa strautiem un avotiem).

Precīzāka tikšanās vieta tām, kuras piedalās. Dalība sajūtu pārgājienā ar enerģijas apmaiņu – 40 Eur/personai.

Ja vēlies piedalīties, sazinies: ejam@viedastakas.lv vai  26312145.

Par transportu un nokļūšanu turp un atpakaļ – var doties ar savu transportu vai arī ir pieejama iespēja braukt ar organizētu kopējo transportu (par papildus samaksu - izmaksas atkarīgas no dalībnieču skaita).

Uz tikšanos takās - Aija.

Share this event

bottom of page