top of page
Piedzīvojums sevis meklējumos
Piedzīvojums sevis meklējumos

ceturtd., 09. jūn.

|

Zakopane

Piedzīvojums sevis meklējumos

Tatri (Polija) Brīvu vietu vairāk nav!

Registration is closed
See other events

Time & Location

2022. g. 09. jūn. 19:00 – 2022. g. 13. jūn. 00:30

Zakopane, Zakopane, Poland

About the event

Aicinu Tevi piedzīvojumā uz kalniem, kura ietvaros būs iespēja būšanu kalnu takās ieraudzīt kā brīnumainu instrumentu sevis izziņai, savas apziņas paplašināšanai un sevis dziedināšanai.

Kalnos mājo maģisku dabas enerģiju kombinācija, ar kurām mijiedarbība cilvēkam var būt ļoti dziedinoša, spēcinoša, ja vien izprotam secību un veidu, kā ar šo dabas spēku savienoties. Kristāldzidro kalnu avotu ūdens un mijiedarbība ar plūstošo ūdens būtni ļoti spēcīgi attīra cilvēka enerģētisko lauku. Un kalnu milžos mājo zeltīta, spēcinoša augstas vibrācijas enerģija, kura piepilda, aizpilda tos iekšējos tukšums, kuros nepieciešamas jaunas vēsmas un iedvesmas.

Ja Tu meklē piedzīvojumu kalnu takās, kurās ne tik svarīgs ir mērķis, sasniegtās virsotnes augstums vai sasniegto virsotņu skaits, bet gan pats iešanas process, kurš māca sevis sajušanu, dabā esošo spēcinošo enerģiju sajušanu un mijiedarbošanos ar tām, tad šis piedzīvojums ir tieši Tev!

Piedzīvojuma plāns pa dienām.

9.jūnijs – Lidojums Rīga-Krakowa, transfērs no Krakowas lidostas uz Zakopane pilsētu (ierašanās pilsētā laikā no 16.00-17.00). Iekārtošanās viesnīcā. Neliela grupas kopējā iepazīšanās pastaiga pa Zakopane pilsētas centru, iepirkumi (pārtika, citas vēlmes), gatavošanās nākošās dienas pārgājienam.

10.jūnijs – Došanās uz pārgājiena taku. Izziņas pārgājiens. Pārgājiena sākumā meditācija - dienas nolūka izvirzīšanai, sev svarīgo jautājumu, procesu apzināšanās. Pārgājiena process, dienas beigās sarunu aplis par piedzīvoto, saprasto. Šajā dienā iesim posmu gar kalnu upi, vērosim gleznainu kalnu ieleju, satiksimies ar brīnumainu ūdenskritumu un kalnu ezeriem. Kopējais pārgājiena maršruta garums būs 16 km vai 20 km (atkarībā no kopējās sajūtas un grupas noskaņojuma, vēlmēm, spēkiem). Kāpsim virsotnē ne augstāk par 1850 m.v.j.l., tāpēc nav nepieciešams speciāls kalnos kāpšanas ekipējums. Atgriešanās pilsētā aptuveni līdz plkst.19.00.

11.jūnijs – Individuāls pārgājiens vai brīvais laiks pilsētas apskatei (pēc izvēles). Ja ir vēlme doties individuālā piedzīvojumā, palīdzēšu ar informāciju kā noorientēties (aplikācijas, norāžu lasīšana takās), kā nokļūt uz kalnu takām, kādu taku labāk izvēlēties, atbilstoši savām vēlmēm un iespējām. 

12.jūnijs – Brīvais laiks nelielam pārgājienam vai pilsētas apskatei līdz plkst. 16.00. Transfērs uz lidostu, lidojums Krakova- Rīga.

Pārgājiens paredzēts pieaugušajiem. Pārgājieniem nepieciešami (vēlami) ērti, kalnu takām piemēroti apavi (nederēs apavi ar gludu zoli, jo kalnu takas var būt slidenas), mugursoma, kurā ielikt visu nepieciešamo līdzi 1 dienas pārgājienam (ūdens, pārtika, drēbes), rezerves/maiņas apģērbs lietainam, vēsākam laikam (kalnos laikapstākļi mēdz būt ļoti mainīgi).

Piedzīvojuma ar enerģijas apmaiņu (jautāt).

*Cenā ietilpst:

  • Transfērs no lidostas uz Zakopane pilsētu un atpakaļ uz lidostu.
  • Nakšņošana villā ar brokastīm, pilsētas nodoklis (bufetes tipa jeb zviedru galds). Viesnīcas numuriņi ir ierobežotā skaitā.
  • Ieejas maksa Tatru nacionālājā parkā (kopējā pārgājiena dienā).
  • Transfērs uz/no takas sākuma punktu (kopējā pārgājiena dienā).
  • Enerģijas apmaiņa par organizatorisko darbu un dalību sevis izziņas pārgājienā.

**Cenā neietilpst:

  • Aviobiļete uz/no Krakovas (katrs dalībnieks pats iegādājās biļeti ar sev nepieciešamo bagāžas lielumu). Ja ir vēlme iegādāties biļetes, jautājiet par avio reisa detaļām, laikiem.
  • Ēdienreizes – pusdienas un vakariņas. Pārgājienam līdzi ņemamo pārtiku varēs iegādāties uz vietas Zakopane pilsētā, kā arī kalnu takas vidus posmā apmeklēsim kalnu namiņu, kurā ir kafejnīca.
  • Pārējās individuālās vēlmes.

Rezervācijas un apmaksas kārtība: brauciens nokomplektēts, brīvu vietu nav.

Vēlies uzzināt vairāk? Saziņa e-pastā: ejam@viedastakas.lv, telefoniski +371 26312145 vai pievienojies Telegram grupā Telegram: Join Group Chat

Share this event

bottom of page