top of page
Piedzīvojumu pārgājiens "AtbildEs labirintā"
Piedzīvojumu pārgājiens "AtbildEs labirintā"

sestd., 25. marts

|

Carnikavas pagasti

Piedzīvojumu pārgājiens "AtbildEs labirintā"

Labirints kā sevis izziņs instruments

Registration is closed
See other events

Time & Location

2023. g. 25. marts 11:00 – 14:00

Carnikavas pagasti, Garezeri, Carnikavas pagasti, LV-2163, Latvia

About the event

Piedzīvojumu pārgājiens "AtbildEs labirintā"

Kad: 25.martā plkst.11.00

Kur: Garezeru taka (precīzākas tikšanās vietas norādes tikai dalībniekiem)

Šoreiz iesim interesanti un ne tikai tversim dabas viesmīlību, bet iepazīsim kādu interesantu instrumentu – labirintu.

Kas Tevi sagaida?

  • Pārgājiens skaistā piejūras dabas takā.
  • Apgūsi labirinta zīmēšanas tehniku (būs daži izvēles varianti labirinta veidam, zīmēsim smiltīs).
  • Tev būs iespēja sajust dziļāk caur praktisku darbošanos, kā šo instrumentu izmantot savā labā.
  • Jaunas iepazīšanās un satikšanās.

Padalīšos ar savu sajūtu par labirintu un tā veidošanu. Tas ir ļoti vieds instruments saziņai pašam ar sevi. Ja Tu meklē atbildi kādai sev aktuālai situācijai, risinājumu notikumam, stāvoklim savā dzīvē, virzībai uz priekšu, tad labirinta uzzīmēšana un iziešana ar atbilstošu nolūku ļauj Tev rast iekšējo resursu un skaidrību uz to kā rīkoties tālāk. Mēs bieži aizklīstam prom no sevis, ar domām un meklējumiem ārpasaulē, ticot, ka atbildes un ceļus vislabāk var atrast tur, uzticoties citu viedokļiem, padomiem, bet sākot meklēt, iedziļinoties - apjūkam, jo informācijas un ārpasaules redzējumu ir TIK daudz un neviens no tiem līdz galam neizklausās pēc tā, ko meklējam. Taču labirinta uzzīmēšana un izstaigāšana ar nolūku parāda pavisam ko citu – ka pats svarīgākais un viedākais resurss priekš sevis esi Tu pats. Zīmēšanas un iziešanas procesa laikā Tu noliec malā skaļās domas un ikdienas steigu, laiku velti sev un tikai sev, jautājumu noformulē pats sevī un uzdod tikai sev, atbildes saņem tikai un vienīgi pats no sevis, no tā resursa, kurš Tev ir pieejams katru dienu un kurš gaida, kad Tu to atcerēsies. Kā tas strādā praktiski  - nāc pievienojies šim piedzīvojumam un uzzini!

Praktiskās detaļas - pārgājiena garums ~ 7 km, lokveida maršruts – kur sāksim tur pabeigsim.  Pasākuma norises laiks ~3 stundas (vēlams ieplānot nelielu rezervi beigu laikam, jo norises laiks atkarīgs no dalībnieku skaita). Taka ved gar piejūras mežiem gar Garezeru ezeriem, pēc tam gar pašu jūras maliņu. Jūras posmā iešanai būs pauze, kuras laikā zīmēsim katrs savu individuālo labirintu smiltīs, pēc tam to izstaigāsim izvirzot nolūku. Noslēgumā – pasēdēšana jūras krastā un sarunas par sajūtu un pieredzēto.

Līdzi ņemam kādu uzkodu un siltu dzērienu mini piknikam noslēgumā, labu noskaņojumu un vēlmi uzzināt ko jaunu. Nokļūšana uz pasākuma norises vietu pašu spēkiem un transportiem (var nokļūt arī ar sabiedrisko transportu – jautā DM).

Dalība pārgājienā ar enerģijas apmaiņu – 25,- Eur/persona.

Papildus jautājumu gadījuma vai pieteikšanās tel. 26312145 vai ejam@viedastakas.lv.

P.s. Daba ļoti mainās un laikapstākļi arī, tāpēc, ja gadījumā laika prognozes dienu pirms pasākuma solīs vētru un lielus nokrišņus, tad pārgājiens neatcelsies, bet pārcelsies uz citu, saulaināku brīvdienu! Bet šāds piedzīvojums noteikti būs, es to jūtu!

Share this event

bottom of page