top of page
Saulgriežu nakts pārgājiens

trešd., 21. jūn.

|

Kolkas pagasts

Saulgriežu nakts pārgājiens

Sajūtu piedzīvojums

Laiks un vieta

21. jūn. 21:00 – 22. jūn. 04:00

Kolkas pagasts, 3275, Kolkas pagasts, Latvija

Par pasākumu

Saulrieta pelde, sarunu aplis un nakts pārgājiens gar jūru.

Saulgriežu laiks vienmēr ir spēcīgs – tas ir spēcīgs laiks dabā notiekošajiem procesiem un arī tiem, kas šajā laikā dodas dabā ir iespējas savienoties ar saviem dziļākajiem slāņiem, mērķiem, savu kodolu, lai saprastu virzību un to fokusu, kur novirzīt savu laiku un enerģiju. Vasaras straujajos tempos, šis ir piemērots laiks, lai mazliet apstātos, pārdomātu, izkristalizētu sev svarīgāko, pieņemtu lēmumus gan radīšanas ziņā, gan sevis atbrīvošanas ziņā. Kādam tas ir laiks par jaunu durvju atvēršanu, kādam par vecā palaišanu, sevis atbrīvošanu, kādam tas ir par mieru sevī, kādam citam par brīvību un harmoniju. Katrai dvēselei šis laiks nes savas iespējas un ja protam šo gada ziedošo posmu izmantot savā labā, tas mūs ved tuvāk savai patiesajai būtība un dvēseles ceļam. Tāpēc aicinu Tevi piedzīvot šo maģiju saulgriežu nakts pārgājienā !

Pārgājien maršruts Saunags – Kolkas rags (~15 km), kuru pabeigsim Kolkas raga kempingā Saulesmājas (naktsmītnes sasniegšanas laiks aptuveni līdz plkst. 3.00 naktī, taču iespējamas arī nobīdes no plānotā).

Tikšanās vieta: Saunaga autobusa pietura plkst. 21.00, no kurienes tālāk kopā sākam piedzīvojumu.

Pārgājiena beigās ir iespējama nakšņošana kempinga Saulesmājas mucu namiņos - naktsmītņu skaits ierobežots, tāpēc, ja vēlies sev nakšņošanas vietu, piesakies laicīgi. Ja plāno doties mājās pēc pārgājiena, pieteikšanās līdz pārgājiena dienai.

Transports.

Ir iespējami dažādi varianti, tāpēc vari izvēlēties sev tīkamāko veidu kā turp nokļūt:

  • Ar auto. Tikšana ar autobraucējiem Kolkas raga stāvvietā plkst. 20:00, atstājam savus auto stāvvietā, dodamies ar kājām uz pieturu, plkst. 20:47 braucam ar sabiedrisko transport uz Pitragu.
  • Tie, kam nav savs transports – jautājam un kooperējamies ar citiem vai arī ir iespēja braukt ar autobusu Rīga – Pitrgas (Izbraukšana no Rīgas autoostas 17:30, 20:47 Kolkā pievienojas braucienam pārējie dalībnieki).
  • Ja pasākumam pieteiksies vairāk kā 5 dalībnieki, ir iespējas doties turp un atpakaļ ar organizētu kopējo grupas transportu (izmaksas precizēsies).
  • Mājupceļš – ļoti vēlams un ieteicams to darīt pēc izgulēšanās, it sevišķi šoferiem. Tie, kas brauc ar autobusu – nākošajā dienā kursē vairāki autobusi dažādos laikos uz Rīgu, došanās mājup iespējama sev vēlamajā laikā.

Nepieciešamais:

  • Ērti apavi, mugursoma, kurā var salikt siltākas drēbes, peldlietas (arī dvieli), ēdienu un dzērienu nakts pārgājienam, lukturītis.
  • Nakšņošana – lai nav jānes viss liekais līdzi, kas paredzēts nakšņošanai un brokastīm, to atstājam Saulesmājas kempingā pirms došanās uz Pitragu. Braucējiem ar autobusu palīdzēšu nokoordinēt ekipējuma piegādi un atstāšanu drošā vietā.

Dalība pārgājienā ar enerģijas apmaiņu – 30,- EUR/personai.

*Papildus izmaksas, kuras nav iekļautas piedzīvojumā:

  • Nakšņošana muciņu mājiņās 65,00 EUR 2-vietīga mucu mājiņa. Muciņu mājiņās nav elektrības, apkure, WC, dušas.
  • Nakšņojot Saulesmājas kempingā, auto stāvvieta bezmaksas.
  • Autobusa biļete Kolka – Saunags ~1,- EUR.
  • Pārtika, dzērieni pēc pašu vēlmēm.

· !Svarīgi – Pieteikšanās pasākumam ar nakšņošanas iespēju līdz 4.jūnijam, bez tās līdz pasākuma norises dienai.

· !!Pārgājiens pieaugušajiem, bez alkoholisko dzērienu lietošanas, nav paredzēts bērniem.

Ja ir radušies papildus jautājumi vai vēlies pieteikties – raksti: ejam@viedastakas.lv, Whatsapp/Telegram vai zvani 26312145 vai pievienojies Telegram grupai Telegram: Join Group Chat (papildus info tur tiek nodots par katru pasākumu).

bottom of page