top of page
Saulgriežu nakts pārgājiens
Saulgriežu nakts pārgājiens

trešd., 21. jūn.

|

Kolkas pagasts

Saulgriežu nakts pārgājiens

Sajūtu piedzīvojums

Reģistrācija pasākumam ir noslēgusies!
Tiekamies citos pasākumos!

Time & Location

2023. g. 21. jūn. 21:00 – 2023. g. 22. jūn. 04:00

Kolkas pagasts, 3275, Kolkas pagasts, Latvija

About the event

Saulrieta pelde, sarunu aplis un nakts pārgājiens gar jūru. Kopīga saullēkta sagaidīšana jūras krastā, sildoties pie ugunskura.

Maršruts Pitrags - Kolkas rags. 

Saulgriežu laiks vienmēr ir spēcīgs – tas ir spēcīgs laiks dabā notiekošajiem procesiem un arī tiem, kas šajā laikā dodas dabā ir iespējas savienoties ar saviem dziļākajiem slāņiem, mērķiem, savu kodolu, lai saprastu virzību un to fokusu, kur novirzīt savu laiku un enerģiju. Vasaras straujajos tempos, šis ir piemērots laiks, lai mazliet apstātos, pārdomātu, izkristalizētu sev svarīgāko, pieņemtu lēmumus gan radīšanas ziņā, gan sevis atbrīvošanas ziņā. Kādam tas ir laiks par jaunu durvju atvēršanu, kādam par vecā palaišanu, sevis atbrīvošanu, kādam tas ir par vairāk  miera sevī, kādam citam par brīvību un harmoniju. Katrai dvēselei šis laiks nes savas iespējas un ja protam šo gada ziedošo posmu izmantot savā labā, tas mūs ved tuvāk savai patiesajai būtība un dvēseles ceļam. 

Tāpēc aicinu Tevi piedzīvot šo maģiju saulgriežu nakts pārgājienā! Piedzīvosim gan saulrietu, gan nakts tumsu, gan saules lēktu - visu vienā piedzīvojumā. 

Pārgājien maršruts Pitrags – Kolkas rags (~16 km), kuru pabeigsim Kolkas raga kempingā Saulesmājas (naktsmītnes sasniegšanas laiks aptuveni līdz plkst. 3.00 naktī, taču iespējamas arī nobīdes no plānotā).

Tikšanās vieta: Pitraga autobusa pietura plkst. 21.00, no kurienes tālāk kopā sākam piedzīvojumu.

Nakšņošana. Pārgājiena beigās ir iespējama nakšņošana kempinga Saulesmājas mucu namiņos - naktsmītņu skaits ļoti ierobežots, tāpēc, ja vēlies sev nakšņošanas vietu, piesakies laicīgi. Vairāk par Saulesmājām info pieejams: Saules majas | Mucveida mājiņu kempings pašā jūras krastā, Kolkasragā. Nakšņošana teltīs nav pieejama, bet ja esi hamoka īpašnieks, tad arī šī ir kā opcija nakšņošanai.

Transports.

Ir iespējami dažādi varianti, tāpēc vari izvēlēties sev tīkamāko, pieejamāko veidu kā turp nokļūt:

  • Ar personīgo auto. Tikšana ar autobraucējiem Kolkas raga stāvvietā plkst. 20:00, atstājam savus auto stāvvietā, dodamies uz pieturu, plkst. 20:47 braucam ar sabiedrisko transport uz Pitragu.
  • Tie, kam nav savs transports – jautājam un kooperējamies ar citiem vai arī ir iespēja braukt ar autobusu Rīga – Pitrags (Izbraukšana no Rīgas autoostas plkst. 17:30, plkst. 20:47 Kolkā pievienojas braucienam dalībnieki, kuri turp dodās ar savu auto).
  • Ja pasākumam pieteiksies vairāk kā 5 dalībnieki, ir iespējas doties turp un atpakaļ ar organizētu kopējo grupas transportu (izmaksas precizēsies).
  • Mājupceļš – ļoti vēlams un ieteicams to darīt pēc izgulēšanās, it sevišķi šoferiem. Tie, kas brauc ar autobusu – nākošajā dienā kursē vairāki autobusi dažādos laikos uz Rīgu, došanās mājup iespējama sev vēlamajā laikā.

Nepieciešamais:

  • Ērti apavi, mugursoma, kurā var salikt siltākas drēbes, peldlietas (arī dvieli), ēdienu un dzērienu nakts pārgājienam.
  • Nakšņošana – lai nav jānes viss liekais līdzi, kas paredzēts nakšņošanai un brokastīm, to atstājam Saulesmājas kempingā pirms došanās uz Pitragu. Braucējiem ar autobusu palīdzēšu nokoordinēt ekipējuma piegādi un atstāšanu drošā vietā.

Dalība pārgājienā ar enerģijas apmaiņu – 30,- EUR/personai.

*Papildus izmaksas, kuras nav iekļautas piedzīvojumā:

  • Nakšņošana muciņu mājiņās 55,00 EUR 2-vietīga mucu mājiņa. Muciņu mājiņās nav elektrības, apkure, WC pieejama bez maksas kempinga viesiem. Dušas arī pieejamas kempinga teritorijā par atsevišķu maksu - 3,- EUR/pers.
  • Nakšņojot Saulesmājas kempingā, auto stāvvieta bezmaksas. Pārējiem viesiem vienam auto izmaksas 10,- EUR/diennakts.
  • Autobusa biļete Kolka – Pitrags ~1,15 EUR.
  • Pārtika, dzērieni pēc pašu vēlmēm.

· !Svarīgi – Pieteikšanās pasākumam ar nakšņošanas iespēju līdz 20.jūnijam, bez tās līdz pasākuma norises dienai.

· !!Pārgājiens pieaugušajiem, bez alkoholisko dzērienu lietošanas, nav paredzēts bērniem.

Ja ir radušies papildus jautājumi vai vēlies pieteikties – raksti: ejam@viedastakas.lv, Whatsapp/Telegram vai zvani 26312145 .

Tāpat aicinu pievienoties Telegram grupai Telegram: Join Group Chat, tur tiek publicēts info par dažādiem piedzīvojumu pasākumiem.

Share this event

bottom of page